Menü
Yeni Albüm : Murat Göğebakan: "AŞKIN GÖZYAŞLARI"
16 Mart 2012 Cuma - 11:20 GMT
Murat Göğebakan

Murat Göğebakan, 2 yıllık sessizliğini bozdu ve kendine has tarzıyla, buğulu sesi ve yorumuyla herkesin bildiği, 90'lı yılların en sevilen şarkılarından oluşan yeni albümü "Aşkın Gözyaşları"yla müzik marketlerde yerini aldı.

Selami Şahin'den dinlediğimiz "Tapılacak Kadınsın", Cengiz Kurtoğlu'ndan dinlediğimiz "Unutulan", Sinan Özen'den dinlediğimiz "Kapına Kırmızı Bir Gül Bıraktım" , Ferdi Tayfur'dan dinlediğimiz "Ayrılacağım" gibi klasikleşmiş ve hepimiz için bir anısı olan şarkıları severek ve Murat Göğebakan'ın kendine has yorumuyla dinleyeceksiniz. Dinleyen herkesi bir yerlere götürecek, kimi zaman gözleriniz de bir buğu, kimi zaman sevgiliye bir mesaj, kimi zaman yeni filizlenen bir sevda, kimi zaman da Aşka "AŞIK" olacaksınız tekrar tekrar bıkıp usanmadan... "Aşkın Gözyaşları" bütün aşıkların kalbine dokunacak.

Murat Göğebakan'ın yeni albümü "Aşkın Gözyaşları" nın ilk klibi sözü kendisine ait, müziğini ise Ahmet Koç, Ali Koç ve kendisinin yaptığı "Vurgunum" adlı şarkıya çekildi. Klibin yönetmenliğini Kamil Aydın üstlendi.

Yapımcılığını Çınar Müzik'in, Prodüktörlüğünü Murat Göğebakan'ın, Müzik Yönetmenliği ve Aranjörlüğünü Ahmet Koç'un üstlendiği albüm Çınar Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.