Menü
Yeni Single : Seda Önder: "Şahaser"
19 Nisan 2012 Perşembe - 16:49 GMT
Seda Önder

Seda Önder, maxi single çalışması "Şaheser" ile müzik dünyasına iddialı bir şekilde merhaba diyor. "Şaheser" Kaya Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Erdem Kınay, Deniz Erten, Berkay Şahin ve Fikret Dedeoğlu gibi Türkiye'nin önde gelen isimleriyle çalışan Seda Önder, uzun bir çalışmanın ardından "Şaheser"i tamamladı.

Maxi single'ın çıkış şarkısı olan Şaheser'in sözleri Deniz Erten'e, beste ve aranjesi ise Erdem Kınay'a ait. Bir dans şarkısı olan Şaheser'in akustik versiyonu da yer alıyor. "Şaheser" dışında "Kalp Vedası" adlı duygusal şarkının da sözleri Deniz Erten'e ve bestesi Erdem Kınay'a ait. "Günaydın" adlı şarkının söz ve bestesi ise Berkay Şahin'e ait. Çalışmanın bir diğer duygusal şarkısı olan "Bekliyorum" ise Fikret Dedeoğlu'na ait.

İlk klip Tülay İbak yönetmenliğinde, "Şaheser" adlı şarkıya çekildi. 20 saat süren çekimin ardından, ortaya çıkan iddialı klip önümüzdeki günlerde müzik kanallarındaki yerini alacak ve müzik dünyası yepyeni bir isimle tanışacak. Şarkılarıyla olduğu kadar sesi ve güzelliğiyle de oldukça konuşulacak olan Seda Önder, "Şaheser" ile oldukça iddialı...

Şaheser
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kınay
Kalp Vedası
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kınay
Günaydın
Söz: Berkay Şahin & Gökhan Yarken Müzik: Berkay Şahin
Bekliyorum
Söz & Müzik: Fikret Dedeoğlu
Şaheser Akustik Vers.
Söz: Deniz Erten Müzik: Erdem Kınay