Menü
Yeni Single : Samy Ertan "Nihayet" ile müzik marketlerde!
27 Nisan 2012 Cuma - 11:10 GMT
Samy Ertan

Renkli sahnesi ve güçlü performansı ile dikkatleri çeken SAMY ERTAN, "NİHAYET" isimli ilk maxi single çalışması ile müzik dünyasına merhaba diyor. Müzik dünyasının önemli isimlerinin yorum ve eserleriyle yer aldığı albümün hareketli çıkış şarkısı "Aşk Bahçem"de, SAMY ERTAN'a ünlü sanatçı Elif Karlı eşlik ediyor.

Söz - müziği Yıldız Tilbe'ye ait olan "Çok Zor" isimli şarkı ise SAMY ERTAN'ın yorumuyla yeniden hayat buluyor.

Genç yaşına rağmen uzun bir müzik geçmişine sahip olan SAMY ERTAN, 9 yıldır profesyonel olarak sürdürdüğü sahne hayatını ilk maxi single çalışması ile taçlandırıyor. Önemli müzisyenlerin eşlik ettiği "NİHAYET" isimli Maxi Single'da, SAMY ERTAN'ın kendi bestelerinin de yer aldığı 3 şarkı bulunuyor.

Bu yazın sevilen şarkıları arasına girmeye aday olan, albümün çıkış şarkısı "Aşk Bahçem"de, SAMY ERTAN'a güçlü yorumuyla Elif Karlı eşlik ediyor. Daha önce Yıldız Tilbe tarafından seslendirilen, söz ve müziği ünlü şarkıcının kendisine ait olan "Çok Zor" isimli şarkı ise Yıldız Tilbe'den sonra ilk kez SAMY ERTAN yorumuyla dinleyiciler ile buluşuyor. Albümde ayrıca sözleri Sezgin Işık'a, bestesi ise yine SAMY ERTAN'a ait "Gücüm Kalmadı" isimli iddialı bir slow şarkı yer alıyor.

SAMY ERTAN'ın ilk maxi single çalışması "NİHAYET", 30 Nisan'da MUSİCOM etiketi ile tüm müzik marketlerdeki yerini alıyor.