Menü
Yeni Single : MAVİ: "Aç Kapıyı"
23 Ekim 2012 Salı - 14:54 GMT
Mavi

2010 yılında yayımladığı kendi adını taşıyan mini albümü ve "30" isimli etkileyici çıkış şarkısı ile müzik piyasasına giriş yapan Mavi, 2012 yılının son aylarında "KAPTAN" maxi single çalışmasını DMC etiketiyle piyasaya sürdü. "Kaptan"da Mustafa Ceceli ile de çalışan sanatçı, yeni albüm öncesi yine sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Albüm çalışmasını 2013'e erteleyen Mavi, sonbaharı 4 şarkının yer aldığı "AÇ KAPIYI" isimli çalışmasıyla karşılıyor.

Yeni single çalışmasında sözleri Mavi'ye, müziği Sanne Putseys'e ait olan "YİNE AYNI HİKAYE", bir Özdemir Erdoğan şarkısı olan "AÇ KAPIYI GİR İÇERİ" , söz ve müziği kendisine ait olan "BİLİRİM" şarkısının yanı sıra, bir önceki single çalışmasına ismini veren, sözü ve müziği yine kendisine ait olan "Kaptan" yer alıyor. "KAPTAN"ın düzenlemesi Mustafa Ceceli imzası taşırken, diğer üç şarkının düzenlemesi ise Hasan Meten'e ait...

Mavi, "AÇ KAPIYI" adlı çalışmasının, 2013 yılının bahar aylarında yayımlanacak olan albümüne de rehberlik ettiğini, canlı performansa yakın bir sound hedeflediğini ve unutulan o eski müzikaliteyi geri getirmek istediğini söylüyor.

"AÇ KAPIYI" single çalışmasına ait ilk klip "YİNE AYNI HİKAYE" isimli şarkıya Eytan İpeker yönetmenliğinde çekildi. Mavi'ye orkestrasının ve Yunanlı model Agelos'un eşlik ettiği klip önümüzdeki günlerde müzik kanallarında olacak.

Mavi, "AÇ KAPIYI" adlı yeni single çalışmasının ardından ilk İstanbul konseri ile 6 Kasım Salı akşamı Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak!