Menü
Yeni Albüm : Tansel Karaduman'ın ilk albümü: "Her Gece"
17 Mart 2014 Pazartesi - 22:52 GMT
Tansel Karaduman

Sahnede uzun yıllar müzisyen kimliği ile yer alan, 2009 yılında tanınmış müzik adamı Cengiz Özdemir ile başladığı albüm çalışmalarını, müziğin dahi çocuğu olarak anılan Genco Arı ile tamamlayan TANSEL KARADUMAN'ın, "Her Gece" isimli ilk albümü 3 Adım Müzik etiketi ile dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı.

Akustik sound ile hazırlanan, nefesli enstürmanların ön planda olduğu, Ertan İşbilr, Hüseyin Güngör ve Tansel Karaduman'a ait 8 şarkı, bir remix ve bir tane de sözü ve bestesi Hüseyin Akpınar tarafından hazırlanan "ASİYE" türküsünün piyano-vocal performansı ile yer aldığı albümde; Sibel Gürsoy ve Murat Aziret de vokalleriyle destek olurken; "Ninni" isimli şarkıda Burcu Arı sesiyle eşlik etti.

Müzik yönetmenliğini ve tüm şarkıların aranjörlüğünü Genco Arı'nın yaptığı alternatip pop tarzındaki çalışmada Volkan Öktem, Erdem Sökmen, Serhan Yasdıman, Şenova Ülker, Aycan Teztel, Göksun Çavdar, Turgay Çelik, Çağdaş Oruç, Anıl Şallıel gibi birbirinden değerli müzisyenler enstürmanları ile katkıda bulundu.

Ünlü oyuncu Orhan Kılıç'ın ilk klip yönetmenliği denemesi

Güçlü ve farklı bir pop sound'una sahip olan albümün ilk klibi, söz ve müziği Ertan İşbilir'e ait "Çaresiz" isimli şarkıya oyunculuğu ile başarılı işlere imza atan Orhan Kılıç yönetmenlğinde çekildi. Tansel Karaduman ile çok uzun zamandır dost olan Orhan Kılıç, ilk kez kamera önünden, kamera arkasına geçerek, oyunculuğu kadar yönetmenlikte de ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne serdi. Beykoz Deri Kundura Fabrikası'nda bir günde çekilen ve romantik sahnelerin ağırlıkta olduğu klipte Tansel Karaduman'a, Tuğçe Onyıl eşlik etti.

Tansel Karaduman - Çaresiz Video Klip