Menü
Yeni Single : Yol Project: "Sonuna Kadar"
02 Temmuz 2014 Çarşamba - 00:23 GMT
Yol Project

Yıllardır sahne performansları büyük beğeni ile takip edilen "Yol Project", sonbaharda çıkaracakları albüm öncesi ilk single çalışmaları "Sonuna Kadar" ile müzik dünyasına merhaba diyor. Söz ve müziği Orçun Açabey'e ait olan şarkının düzenlemesi ise Ender Çabuker tarafından yapıldı. Şarkının klibi, Karaköy'de 700 yıllık bir handa 16 saatte çekildi. Prodüksiyonunu Profabrika'nın üstlendiği klibin yönetmenliğini ise Öykü Onur Tanyel yaptı.

Yol Project'in "Sonuna Kadar" adlı single çalışması, bu güne kadar pek çok sanatçının menajerlik şirketi olarak çalışan Runltd'nin ilk yapımcılık deneyimi oldu. Dijital platformda ise proje, "Eğlence Fabrikası" tarafından yönetiliyor.

Yol Project

Zeki ve Orçun kardeşlerin kurucusu olduğu "Yol Project", yerli ve yabancı şarkılardan oluşan geniş repertuarları ile yıllardır sahnede oluşturdukları enerjiyi izleyicisine yansıtıp birlikte eğlenmeyi ilke edinmiş bir grup. Yol Project, İstanbul'un birçok gözde mekanında sahne almış olup, özellikle turne ve kurumsal organizasyonlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.