Menü
Yeni Albüm : Eylo: "Büyü Bozuldu"
13 Aralık 2014 Cumartesi - 01:02 GMT
Eylo

Müzik dinleyicisi ile yeni projesini buluşturmaya hazırlanan Eylo'nun "Büyü Bozuldu" isimli albümü Emre Plak etiketiyle 10 Aralık'ta raflarda yerini aldı. Kayıtları Almanya, İsviçre ve Türkiye'de yapılan albüm üç farklı stüdyoda 2,5 yıl süren yoğun ve titiz bir çalışma sonunda ortaya çıktı.

Pop, r&b, slow, dans gibi müzik türlerinin kullanıldığı 10 şarkı, 1 remiksten oluşan albümün prodüktörlüğünü Hakan Ervan, müzik yönetmenliğini Cem İyibardakçı yaptı. Albümün mastering'i dünyanın önemli starlarının çalıştığı Hamburg'da yer alan Master&Servant'ta Tom Meyer tarafından yapıldı.

Albümde Murat Güneş, Emrah Karaduman, Aşkın Tuna, İlker Kabayel, Seçil Akın, Hakan Ervan, Hazal, Dost Bilen Kırımlı, Eylo gibi besteci ve söz yazarlarının şarkıları yer aldı.

Albümün ilk video klibi eğlenceli ve espirili sözleri ile dikkat çeken "Koca Bebek" şarkısına Hakan Ervan ile Andreas Horvath yönetmenliğinde Antalya Papillon Ayscha Otel'de 6 günde çekildi.

Almanya'da yaşayan Avrupa'nın en ünlü Türk R&B yıldızı Muhabbet, ilk defa bir Türk sanatçı ile düet yaptı. Yakın arkadaşına iki şarkısını hediye eden Muhabbet, bütün her şeyini kendi hazırladığı şarkının video klibi içinde kamera karşısına geçti.

Albümdeki 6 şarkıya video klip çekildi!

"Büyü Bozuldu" albümünde yer alan "Koca Bebek", "Kulvar", "Ağır Yükler, "Benim Yolum", "Büyü Bozuldu" ve Almanca Türkçe düet olan "Seni Seviyorum" şarkılarına Almanya ve Türkiye'de klipler çekildi. Hakan Ervan ile Andreas Horvath yönetmenliğinde çekilen kliplerde görsel olarak kaliteli ve farklı efektler kullanıldı. Görüntü kalitesi son derece yüksek olan 6 video klip, henüz prodüksiyon aşamaları devam ederken teker teker çekildi.

Eylo - Koca Bebek Video Klip