Menü
Yeni Albüm : Yalın "Herşey Sensin"
22 Mart 2007 Perşembe - 02:01 GMT
Yalın

Türk Pop Müziği'nin, en başarılı ve güçlü genç yıldızı Yalın'ın, beklenen 3. albümü "Herşey Sensin", Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Tüm şarkılarda yine Yalın imzasının olduğu bu albümde, müzikal duruş ve çizgisini daha da zirveye taşıdığını, söz ve müziğindeki farkındalığın ve vizyonunun ne kadar ileride olduğunu bir kez daha kanıtlıyor...

Yalın, "Herşey Sensin" adlı albümünde asıl olarak kalpten gelen naif ve samimi sözlerinin yanında, melodileri ile de duygularını çok iyi ifade ediyor.

Albümde Yalın, müzikal, konsept ve tasarım anlamında dünyanın en iyi isimleri ile çalıştı. Stüdyo kayıtları yine akustik ve tüm enstrümanlar canlı çalınarak toplam 7 ayda yapıldı.

Yalın

Michael Jackson, Bon Jovi, Eric Clapton, Shakira, Cristina Aguilera'nın albümlerinde  yer alan dünyanın en önemli gitaristlerinden biri Tim Pierce, Ringo Starr'ın bas gitaristi Matt Bissonette, Hossam Ramzy ve birçok önemli müzisyen "Herşey Sensin" için bir araya geldi.

George Michael, Robbie Williams gibi dünya starlarının kliplerinin sanat yönetmeni ve stil danışmanı Alexia Somerville ile styling çalışması yapan Yalın, Albüm kapak tasarımında ise Hollywood'un en önemli filmlerinin kampanyalarını ve afişlerini yapan uluslararası başarılara sahip Türk grafik sanatçısı Emrah Yücel ile çalıştı. Albüm kapak fotoğraflarını ise Koray Birand çekti.

İlk 2 albümü ile 800.000 adet satış rakamına ulaşan Yalın, sektördeki 3. yılını yeni tamamladığı bu günlerde, "Herşey Sensin" adlı albümüyle yine müzik dünyasının yüzünü güldürecek...