Menü
Yeni Single : DJ Oğuz Saraç feat Jeyan Büyükburç: "Evolution"
13 Kasım 2015 Cuma - 15:50 GMT
DJ Oğuz Saraç

Ünlü iletişimci Özgür Aras, on altı yıl önce trafik kazasında kaybettiği yakın arkadaşı şarkıcı Ajlan Büyükburç'un adını yaşatmak için Ajlan Records adında bir müzik şirketi kurdu. Müzik şirketinin ilk projesi ise Türkiye ve Avrupa da tarzı ve farklı sounduyla beğenileri üzerine toplayan Türkiye'nin en genç DJ Prodüktörü DJ Oğuz Saraç'ın single çalışması oldu.

On altı yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden Ajlan Büyükburç'un adı, müzik dünyasında yaşamaya devam ediyor. Büyükburç'un menajerliğini de yapan yakın arkadaşı Özgür Aras, Ajlan'ın adını kurduğu müzik şirketine verdi. Ajlan Records adıyla kurulan müzik şirketi, müzik dünyasının genç isimlerine destek verecek.

Ajlan Records'un ilk projesi Türkiye ve Avrupa da tarzı ve yaptığı farklı sounduyla beğenileri üzerine toplayan Türkiye'nin en genç DJ Prdodüktörü DJ Oğuz Saraç'ın "Evolution" adını verdiği single çalışması.

Single albümde yer alan "Evolution" parçası, Türkiye ile aynı anda tüm Avrupa ülkelerinde on altı farklı "compilation" da DJ Oğuz Saraç Mystrey adıyla aynı anda yayımlandı.

DJ Oğuz Saraç'ın projesine Ajlan Büyükburç'un kardeşi Jeyan Büyükburç da destek verdi. Tiyatro ve dansın iç içe geçtiği şovuyla adından söz ettiren Jeyan Büyükburç albümde hem sesiyle hem de şarkı sözü yazarı olarak yer alıyor. Müziğinin yurt dışında duyulmasından keyif aldığını belirten DJ Oğuz Saraç, önümüzdeki günlerde imza atacağı yeni şarkılarla adından daha çok söz ettirmeye hazırlanıyor...