Menü
Yeni Albüm : KETİ ile "Bizim Hayalimiz" başladı!
17 Mart 2016 Perşembe - 00:55 GMT
KETİ

Eskişehir'den İstanbul'a uzanan yolculuklarına 2009 yılında başlayan KETİ, "Bizim Hayalimiz" isimli ilk albümünü sevenleriyle buluşturdu. 2011 yılında müzik yarışmasında Türkiye 1.si olan KETİ, bir içecek markası festivalinin 16 şehirlik Türkiye turnesinde, Tarkan ve maNga'nın ön grubu olarak sahne aldı. Kendi müziğini üreten bir grup olan KETİ, albüm sürecinden önce kendi imkanları ile hazırladıkları "Pişmanlık", "İstanbul", "Kanatsız Melek", "Ömrüm" ve "Mor Salıncak" şarkılarıyla sosyal medyada ilgi odağı oldu ve kendine hatrı sayılır bir kitle yarattı.

Serhat Şenel (vokal), Egemen Sarıkaya (gitar), Hüseyin Deniz (bas gitar), Erhan Tonbul (gitar) ve Atila Ersin Dumlu (davul)'dan oluşan KETİ 2015 yılında albüm kayıtlarına StudioN'de başladı. maNga'dan tanıdığımız Yağmur Sarıgül prodüktörlüğünde "Bizim Hayalimiz" adını verdikleri ilk albümlerini DMC etiketi ile sevenlerine ulaştıran grup, ilk albümlerinin heyecanını yaşıyor!

"Bizim Hayalimiz" isimli albümlerinin ilk klibini İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde "Ver Beni Yalnızlığa" şarkısına çeken KETİ'ye klipte Yağmur Sarıgül de eşlik etti.

Keti - Ver Beni Yalnızlığa Video Klip