Menü
Yeni Single : Doğukan Manço ft. Funda: "Yüzleşme"
20 Haziran 2016 Pazartesi - 14:00 GMT
Doğukan Manço

DJ ve müzik prodüktörü Doğukan Manço, III. teklisi "Yüzleşme"yi, genç neslin başarılı yorumcularından Funda ile birlikte hayata geçirdi. Sözlerini Hande Ünsal ve Doğukan Manço'nun yazdığı "Yüzleşme"nin müziğine de Serkan Balkan ve Doğukan Manço birlikte imza attı. Düzenlemesini Doğukan Manço'nun yaptığı, mix ve masteringinin ise Mobaseri Sound Stüdyoları'nda hazırlandığı "Yüzleşme", Manço Prodüksiyon stüdyolarında kayıt altına alındı. Eyüp Hamiş, Cem Bergamalı, Ali Yılmaz(MotorAli)'ın enstrümanları ile yer aldıkları, Eser Taşkıran'ın katkılarıyla Doğukan Manço feat. Funda "Yüzleşme", 3 aylık bir çalışma sürecinde tamamlandı.


Doğukan Manço ve Funda, "Yüzleşme"nin video klibi için Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Intercity İstanbul Park'da yapılan çekimler için özel teknik ekip kurularak farklı kamera çekimleri yapıldı. 80 kişilik bir ekiple yapılan video klip çekiminin en ilgi çeken görüntüleri Doğukan Manço'nun piste çıktığı anlar oldu. Profesyonel olarak ilgilendiği ve adından söz ettirdiği drift sporunu "Yüzleşme"nin klibinde ilk kez özel tasarım arabası "46" ile ekrana taşıyan Doğukan Manço adeta show yaptı. Ayrıca Türkiye'de modifiye otomobil konusunda önde gelen isimler, arabaları ile piste gelerek Manço'nun klibinde rol aldı.

Solist performansı kadar dansçılığı ile de göz dolduran Funda'nın Belçikalı kareograf Gabson Nendaks ile birlikte hazırladığı "Yüzleşme"ye özel kareografi de video klipte ilk kez görücüye çıktı. Doğukan Manço feat. Funda "Yüzleşme" projesinin fotoğraf çekimlerini ise Manço Prodüksiyon'dan Birkan Semerci yaptı.

Manço Prodüksiyon & Emre Müzik A.Ş etiketiyle radyolar ve tüm yasal dijital platformlarda müzikseverlerin karşısına çıkan Doğukan Manço feat. Funda'nın yeni teklisi "Yüzleşme", özel tasarımı ile tüm müzik marketlerde ve video klibi ile ekranlarda yerini aldı.

Doğukan Manço ft. Funda - Yüzleşme Video Klip