Menü
Etkinlik Haberleri: Varilfest: "Dert Sende Derman Bende – Akustik"
04 Ekim 2016 Salı - 12:50 GMT
Varilfest

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hayata geçirdiği Varil/Barrel Camping ile yine farklılığını ortaya koyan Hayko Cepkin, bu kez akustik bir festival ile yaz sezonunu kapatıyor. Her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, kurucusu olduğu Varil/Barrel Camping'de mayıs 2016 tarihinde çok konuşulan bir festivale imza atmıştı. Kısa sürede biletleri tükenen ve kapasitesinin üzerinde bir katılımcı ile gerçekleşen Varilfest, festivallerde sıklıkla yaşanan temizlik korkuları, yemek kuyrukları gibi sorunlar yaşanmadan başarı ile sonuçlanmış ve interaktif bir festival olarak hafızalara kazınmıştı...

Varilfest sunar: Dert Sende Derman Bende Akustik!

Yaza veda edeceğimiz şu günlerde Varilfest ekibi sezonun kapanışı için ikinci festivali hazırladı. "Dert Sende Derman Bende – Akustik" ana teması ile iki büyük isim Varilfest sahnesinde bir araya geliyor!

Hayko Cepkin ve Halil Sezai aynı sahnede!

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda Halil Sezai ve Hayko Cepkin'in ekipleriyle birlikte aynı anda, aynı sahneyi paylaşacağı konser, akustik tınılar ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatacak! Daha önce farklı şehir ve mekanlarda eş zamanlı konserleri olan Halil Sezai ve Hayko Cepkin'in birbirlerine hediye ve çiçek göndererek iyi dileklerini ilettiklerine şahit olmuştuk. Özel hayatlarında da oldukça yakın bir arkadaşlıkları bulunan Halil Sezai ve Hayko Cepkin'in, "Dert Sende Derman Bende – Akustik" sahnesinde hangi sürprizlerle sevenlerinin ve Varilfest katılımcılarının karşısında olacağı şimdiden merak konusu...

22 Ekim Cumartesi akşamı "akustik" buluşmanın gerçekleşeceği Varilfest / "Dert Sende Derman Bende", 21 Ekim Cuma gecesi konaklamalı festival katılımcılarının alana girişi ile başlayıp, 23 Ekim Pazar günü sona erecek.

Çeşitli dönemlerde ve içeriklerde devam edecek olan Varil/Barrel Camping'in ikinci festivali Varilfest – "Dert Sende Derman Bende – Akustik" 21 - 22 - 23 Ekim 2016 tarihlerinde Şirince'de!