Menü
Yeni Single : Velvele Band: "Geçmedi Bitmedi"
23 Haziran 2017 Cuma - 01:46 GMT
Velvele

2008 yılından beri verdikleri birçok konser ile kendi kitlesini yaratmış olan Velvele Band ilk teklisi "Geçmedi Bitmedi" ile karşınızda. Sözü ve bestesi grup üyelerine ait olan "Geçmedi Bitmedi" Notist Music etiketini taşıyor. Türk ve Batı müziklerinin sentezi ile oluşan şarkı; hayatımızda geçip bitmeyen, sabrımızı zorlayan ve derman aratan olaylara slogan olacak nitelikte...

Vokal ve klarnette Sedat Gülcü, bas gitarda Ahmet Öztürk, davulda Dora Durak ve gitarda Serdar Avcıoğlu'ndan oluşan Velvele Band'in ilk klibinin yönetmenliğini Yalçın Yalın üstlendi.

Anadolu'nun Dünya Müziği Velvele ile Gençliğe Ulaşıyor!

Müzik hayatlarına başladıkları andan beri Balkanlardan Hindistan'a uzanan engin bir müzik denizinde yüzmekte olan Velvele; Anadolu müziği ile funk pop, blues ve rock müziğini kendi soundları ile harmanlıyor.

2008 yılından beri yaptıkları çalışmalar ile isimlerinin hakkını veren Velvele Band Yunanca, Tatarca, Gürcüce ve Arapça başta olmak üzere çok dilli bir repertuvar ile konserlerine devam ediyor.

Ünlü klarnet sanatçımız Serkan Çağrı'nın desteğiyle Notist Music tarafından çıkan Velvele Band'in ilk teklisi "Geçmedi Bitmedi" tüm dijital platformlarda...

Velvele Band - Geçmedi Bitmedi Video Klip