Menü
Yeni Single : Deniz Gençay Feat. Özgür Alter: "Kibir"
29 Haziran 2017 Perşembe - 19:04 GMT
Deniz Gençay

Türkiye'nin önde gelen gazinolarından birisi olan Altınnal Gazinosu'nda müzik hayatına Bülent Ersoy, Seda Sayan, Adnan Şenses, Selami Şahin, Muazzez Ersoy ve Hüner Coşkuner gibi birçok ünlü isimle çalışarak başlayan Deniz Gençay, güçlü sesiyle kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve kariyerine assolist olarak devam etti...

2003 yılında ilk albümü "Bölüştük Aşkı" ile müzik dünyasına merhaba dedi ve 2009'da "Aşıksan Gel", 2011'de ise "Tam Kıvamında" albümlerini yayınladı. Uzun bir aradan sonra "Aşk Bir Ateş" isimli single çalışması ile yeniden sevenleriyle buluşuyor olmanın heyecanını yaşayan Deniz Gençay'a, Özgür Alter sözü ve müziği kendisine ait olan "Kibir" adlı şarkısında eşlik etti. "Kibir" isimli derin ayrılık şarkısının düzenlemesini ise Necip Gülsün yaptı.

Reklam yönetmeni Yüksel Yılmaz tarafından Karaköy'de tarihi bir mekanda gerçekleşen "Kibir"in klip çekimi bir gün sürdü ve sanatçıya düet yaptığı Özgür Alter eşlik etti. Klip, Sır Müzik etiketiyle dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı.

Deniz Gençay Feat. Özgür Alter - Kibir Video Klip