Menü
Yeni Single : Coşkun Kazancı: "İlk Hikayem"
26 Kasım 2017 Pazar - 23:11 GMT
Coşkun Kazancı

Coşkun Kazancı'nın "İlk Hikayem" isimli maxi single çalışması 3 Adım Müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu. Ankara'dan İzmir'e uzanan müzik geçmişinin kısa bir özeti olan "İlk Hikayem"in ilk video klibi "Git" şarkısına Mete Kekilli yönetmenliğinde Alaçatı'da sade, şarkının ruhuna hizmet eden bir video klip çekildi. Şarkının sözleri Coşkun Kazancı'ya, müzik ve düzenlemesi Soner Uslu'ya ait.

Yaşadığı acıyı, aşkı, hasreti, mutluluğu, yalnızlığı yazdığı şarkılar aracılığı ile dinleyicisi ile paylaşan Coşkun Kazancı, maxi single ile ilgili duygularını "Çok emek harcanan, çok zaman karşılığını ödeyebilmek adına çok koşturulan, "Akşam sahnede çıkar acısı!" diye diye biten, özel bir çalışma oldu... İlk hikayem, benim müzik piyasasında gün yüzüne çıkışım... Dinleyenlerime ve bekleyenlerime armağanım olsun..." diye açıkladı.

Lpg ve Diesel gruplarından solo kariyerine geçiş yapan Coşkun Kazancı, Koray Avcı'nın henüz albümünün çıkmadığı dönemlerinde birlikte aynı sahneyi paylaştı. Sonrasında ise genç müzisyen Koray Avcı konserlerinde birlikte düetler yaparak kendi müziğini renklendirdi.

Coşkun Kazancı konserlerinde Soner Uslu (Keyboard), Erdal Eriş (Bas Gitar), Sergen Gügük (Perküsyon), Bertan Adak (Klarnet), Sercan Kılınç (Davul) ve Kadir Kart (Elektro Gitar) müzisyen olarak aynı sahneyi paylaşıyor.

Coşkun Kazancı - Git Video Klip

"GİT"
Söz: Coşkun Kazancı
Müzik ve Aranje: Soner Uslu
Keyboard: Soner Uslu
Bass gitar: Erdal Eriş
Davul: Berkan Çivili
Gitar: İlter Kurcala
Perküsyon: Sergen Gügük
Klarnet: Oğulcan Uslu
Kayıt: İbrahim Esen
Mix/Mastering: Mehmethan Dişbudak