Menü
Yeni Single : Güven Yüreyi: "Başka Biri"
10 Şubat 2018 Cumartesi - 12:00 GMT
Güven Yüreyi

"Sen Maşallah" isimli şarkısı ile 66 milyon izlenmeye ulaşan, 2017 yılının en iyi çıkışına imza atarak birçok ödülün sahibi olan Güven Yüreyi, bu kez söz ve müziği Bahattin Heparabacı ve Salih Yurttaş imzalı "BAŞKA BİRİ" isimli yeni single çalışmasıyla müzikseverlerle buluşuyor. Şarkının aranjesi son dönemlerde yaptığı beste ve aranjelerle dikkat çeken ismi Asil Gök'e ait.


FİLM TADINDA KLİP

İzmir'in eski gece mekanlarından Sayanora'da çekilen klipte Güven Yüreyi'ne 220 kişilik cast ekibi eşlik etti. 1968 yılından bu yana açık olan mekanda Zeki Müren başta olmak üzere birçok assolist sahne almıştır. "Payitaht" dizisinin başrol oyuncusu Eren Hacısalihoğlu ve Gizem Acar'da klipte ünlü bir işadamı ve sevgilisini canlandırdılar ve oyunculuklarıyla tam not aldılar. Klibin konusu ise klipte ünlü bir şarkıcıyı canlandıran Güven Yüreyi'nin sahne aldığı mekana tesadüf sonucu onu izlemeye gelen eski kız arkadaşı ve yeni sevgilisi ile karşılaşmasının macera dolu hikayesi anlatılıyor.

Klibin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel otururken görüntü yönetmeni olarakta Serkan Güler eşlik etti. En son "Yol Arkadaşım" filminde bir arada olan bu ekip Güven Yüreyi'nin yeni klibinde bir araya geldi. Bu yüzden klipten çok kısa film tadında bir senaryo hazırlandı.

Güven Yüreyi - Başka Biri Video Klip