Menü
Yeni Single : Sadık Karan: "Vazgeçtim Bizden"
13 Şubat 2018 Salı - 00:14 GMT
Sadık Karan

Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm ve 5 tekliden sonra, 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı "VAZGEÇTİM BİZDEN" ile dinleyicileriyle buluşuyor. Hakan Eren yapımcılığında, Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Sadık Karan'a, düzenlemesi Emre Bayar'a, mixmastering'i Özgür Yurtoğlu'na ait.

Albümün fotoğrafları Çisel Onat tarafından çekildi. Kapak tasarımını HakinDes yaptı. Şarkının klibi Gökhan Özdemir yönetmenliğinde, 25 kişilik bir ekip ile çekildi. Klipte ayrılığın en ağır hali anlatılıyor. Sinema filmini andıran kareleriyle "Vazgeçtim Bizden"in klibi izleyicilere hem görsel bir doyum sağlayacak hem de şarkıyla bütünleşen hikâyesiyle hepimizin ruhuna dokunacak.

Sadık Karan'ın yeni şarkısı "VAZGEÇTİM BİZDEN" ile dinleyenlerine de bir mesajı var; "Ailem, ekibim ve beni sevenler hep yanımdaydı. Biliyorum, hepsine bütün teşekkür ve minnet sözleri az kalacak. Biz çok emek verdik; umarım siz de beğenirsiniz ve emeklerimize değer. Şu hayatta en azından bir tane sizi anlatan şarkınız, hayatınızın her anında da müzik hep olsun. Saygı ve sevgimle... // Sadık Karan”

Sadık Karan - Vazgeçtim Bizden Video Klip