Menü
Yeni Single : Meltem Yaman: "Bu Kadarı Fazla"
19 Şubat 2018 Pazartesi - 21:54 GMT
Meltem Yaman

Meltem Yaman'ın ilk single'ı "Bu Kadarı Fazla", PDND etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Sözlerini Meltem Yaman, müziğini Asım Gökmen ve Meltem Yaman'ın birlikte hazırladığı şarkının düzenlemesini Can Tosun, mix&mastering'ini ise Barış Sakarya yaptı.

Müziğe çocuk yaşlarından itibaren tutkuyla bağlandığı söyleyen Meltem Yaman'ın "Bu Kadarı Fazla" şarkısının video klibi Mustafa Özen yönetmenliğinde çekildi.

Elektronik ögelerin yoğun bir şekilde kullanıldığı "Bu Kadarı Fazla", aşk yaşadığı sırada sevdiğinden değer alamayan bir kadının, ayrılık acısı sonrasında kendini bulmasını anlatıyor.

Üç yıl hemşire olarak devlet memurluğu görevinde çalıştıktan sonra, müzik aşkının ağır basmasından dolayı istifa ederek, mutlu olduğu yolda ilerlemek için kariyerini yeniden planladı. Oyunculuk, drama ve diksiyon dersleri alan, kısa filmlerde rol alan Meltem Yaman; TV8, Fashion Tv, Tmb gibi televizyon kanallarında çeşitli programlar sundu.

Behzat Gerçeker'den 1 yıl piyano dersleri alan Meltem Yaman, 2010 yılında İstanbul'da düzenlenen hip hop dans yarışmasında birinci oldu...

Meltem Yaman - Bu Kadarı Fazla Video Klip