Menü
Yeni Single : Deniz Tuzcuoğlu: "Kadınım"
16 Şubat 2018 Cuma - 12:00 GMT
Deniz Tuzcuoğlu

Deniz Tuzcuoğlu, ikinci single çalışması, Tanju Okan'ın unutulmaz şarkısı "Kadınım"ı, müzikseverlerin beğenisine sundu. Şarkının klibi, kalp nakli bekleyen, ulusal organ nakli listesinin en üst ve acil sıralamasında olan ve sürekli hastanede yatmak zorunda kalan Beyhan Tekün'ün, eşi Cemal Tekün'le tüm zorluklara rağmen yaşadığı gerçek aşkı anlatıyor. Yönetmen Charles Richards'ın belgesel tadında çektiği klip, Ege Üniversitesi Hastanesi ve Urla'da 5 günde tamamlandı.


"Kadınım"ın sözleri Mehmet Teoman, müziği Alain Yves Reginald Goraguer, düzenlemesi Deniz Tuzcuoğlu'nun solisti de olduğu Dört X Dört grubuna ait. Yeni cover'ın mastering'ini Tanju Eren, mix'ini Timuçin Aksüer yaptı. Gerçek bir aşk hikayesinin ölümsüzleştiği klibin görüntü yönetmenliğini single fotoğraflarını da çeken Orçun Özkılınç üstlendi. Parçada; davul Arbak Dal, bas gitar Burak Kulaksızoğlu, elektro gitar Alp Tiner, akustik gitarlar Deniz Tuzcuoğlu, hammond Uğur Gülbaharlı, keman ve viyola ise Atalay Durmaz tarafından çalındı.

Deniz Tuzcuoğlu'nun Sevgililer Günü'ne özel yayınladığı “Kadınım”, tüm dijital platformlardan satın alınabilir ve dinlenebilir...

Deniz Tuzcuoğlu - Kadınım Video Klip