Menü
Yeni Single : Yasmin Yüce: "Geri Gelme"
14 Mayıs 2018 Pazartesi - 12:57 GMT
Yasmin Yüce

Pop müziğin yeni ismi Yasmin Yüce, "Geri Gelme" isimli ilk single çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sunuyor. Söz ve müziği Zeki Güner'e, düzenlemesi Hakan Yeşilkaya'ya ait olan "Geri Gelme"nin mix mastering'i Tarık Ceran imzası taşıyor. Şarkısının klip çekimi için başarılı yönetmen Murat Joker'in kamerasının karşısına geçen Yasmin Yüce, hem sesi hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor...

"En güzel rüyam gerçeğe dönüştü. Kendime ve şarkıma olan güvenim sonsuz."

Caz vokali öğrencisi olan genç sanatçı, ilk teklisi ile ilgili duygularını: "İlk teklim aşktan yara almasına rağmen hayatta kalmayı başaran güçlü ve cesur yüreklere armağanım olsun. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını anladığım bir dönemdeyim. Ailemin benimle ilgili tatlı bir hayali, kuzenim Zeki Günler’in kalbi ve kalemiyle birleşti ve en güzel rüyam gerçeğe dönüştü. Geri Gelme bu yolda dinlediğim ilk eseri ve o an da içime işledi. Çok şanslıyım ki şarkıları dillere pelesenk olan söz yazarı ve besteci Zeki Güner bana inandı ve şarkısını bana emanet etti. Geri gelmenin tılsımıyla kalbimden ilk geçen isimlerle çalışmak nasip oldu; Zeki Güner, Rutkay Öziş, Önder Tiryaki, Hakan Yeşilkaya, Murat Joker, İnci Razaki, DMC, Tarık Ceran... Yolumun kesiştiği herkes bu projeye kalbini koydu ve ortaya çok samimi bir mucize çıktı. Benim ve teklimin yaşadığı bu samimiyeti müzik aşkını ve mucizeleri dinleyicilerimin de hissedeceğine eminim. Kendime ve şarkıma olan güvenim bu yüzden sonsuz. Şarkımın heyecanımı paylaşan herkese uğur getirmesi dileğiyle..." şeklinde ifade ediyor.

Yasmin Yüce'nin ilk teklisi "Geri Gelme" DMC etiketiyle 14 Mayıs'ta tüm dijital platformlarda, klibi ise müzik kanalları ve YouTube kanalında yerini aldı.

Yasmin Yüce - Geri Gelme Video Klip