Menü
Yeni Albüm : Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun: "Usta Çırak"
13 Haziran 2018 Çarşamba - 12:00 GMT
Usta Çırak

Müzik dünyasının iki güçlü yorumcusu Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun sürpriz bir proje için bir araya gelerek müzikseverlere unutulmaz bir albüm hediye etti. Poll Production etiketiyle, Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan "Usta Çırak" klasikleşmiş Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun şarkılarından oluşuyor. Cengiz Kurtoğlu'nun Hakan Altun, Hakan Altun'un Cengiz Kurtoğlu şarkılarını seslendirdiği albümde 4 tane de düet bulunuyor.


"Yorgun Yıllarım", "Duyanlara Duymayanlara", "İstanbul Olmaz Olsun", "Hain Geceler", "Sen De Ağla", "Gelin Olmuş Gidiyorsun", "Ağlamak Yok Yüreğim", "Yıllarım", "Gönül Yarası", "Unutulan", "Nefesimsin", "Gece Olunca", "Köle Gibi", "Kadehi Şişeyi Kırarım" gibi unutulmaz 14 şarkıdan oluşan "Usta Çırak" yılın en iddialı arabesk projesi olarak müzikseverlere sunuluyor...

Aranjelerini Ceyhun Çelikten, Sezgin Gezgin ve Aydın Kara'nın yapmış olduğu albümde mix'ler Özer Yener, Suat Durmuş; mastering'ler ise Emre Kıral imzası taşıyor.

Yaklaşık 35 yıllık müzik kariyerinin kısa bir özeti olan 14 şarkılık "Usta Çırak" albümünün ilk video klibi ise, söz ve müziği Hakan Altun'a ait olan "Yorgun Yıllarım" şarkısına çekildi. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klipte iki başarılı isim birlikte kamera karşısına geçti. Albümün imaj fotoğrafları ise Mehmet Turgut'a ait.

Cengiz Kurtoğlu & Hakan Altun - Yorgun Yıllarım Video Klip