Menü
Yeni Single : Tarık Sezer Orkestrası feat. Tuğba Tufantepe: "Yalanların Efendisi"
05 Temmuz 2018 Perşembe - 18:00 GMT
Tuğba Tufantepe

Türkiye'nin en güçlü ses sanatçılarına albüm ve sahne çalışmalarında eşlik eden ünlü müzik direktörü ve aranjör Tarık Sezer, 2011 yılında kurduğu Tarık Sezer Orkestrası bünyesinde ülkemizin önemli müzisyen ve vokalistlerini bir araya getirdi. Kariyerinin 40. yılında genç müzisyenlere isimlerini duyurma fırsatı sunan Tarık Sezer, projenin ilk single'ı olan "Yalanların Efendisi"ni müzikseverlerin beğenisine sunuyor!


Oryantal esintilerle dünya soundunun buluştuğu "Yalanların Efendisi"nin söz ve müziğinde Pınar Çubukçu'nun, düzenlemesinde Mustafa Nuri Haybat'ın imzası var. Şarkının mix ve mastering'i Arıkan Sırakaya'ya ait.

Moda tasarımını Yelda Aslan'ın üstlendiği projede Tarık Sezer Orkestrası; özgün tarzı ve kostümleriyle de şarkısı kadar fark yaratıyor.

"Yalanların Efendisi"nin video klibi, Teoman Topcu'nun yönetmenliğinde, Kazdağları, Yeşilyurt Köyü ve Küçükkuyu Çetmi Han Otel'de çekildi. Sinema filmi tadında çekilen klipte Tarık Sezer Orkestrası'nın tüm üyeleri oyuncu olarak rol alarak, bir ilke imza attılar. Video klibin sürprizi ise oyuncu Atilla Saral oldu. Tarık Sezer ile kamera karşısına geçen Atilla Saral, klipte yapımcı rolünü üstlendi.

Tarık Sezer Orkestrası feat. Tuğba Tufantepe - Yalanların Efendisi Video Klip