Menü
Yeni Single : Ayşegül İnci yeni single çalışması "Bir Devam Filmi" ile karşımızda!
06 Ağustos 2018 Pazartesi - 15:15 GMT
Ayşegül İnci

Ayşegül İnci yeni single çalışması "Bir Devam Filmi"ni dinleyiciyle buluşturdu. Söz ve müziğinde Ayşegül İnci ile Haluk Kurosman'ın imzası bulunan şarkının düzenlemesini de Haluk Kurosman üstlendi. All Stars Music işbirliğiyle dijital platformlarda dinleyiciye sunulan "Bir Devam Filmi" için İlker Pehriz yönetmenliğinde Bodrum'da eğlenceli bir video klip çekildi...

Ayşegül İnci "İki yıllık aradan sonra enerjik bir yaz şarkısı olsun istedik. Film kaldığı yerden devam ediyor. Yakında harika sahnelerimiz olacak." dedi.

Müzisyen ve besteci kimliğinin yanı sıra, oyunculuğuyla da konuşulan sanatçı, tamamladığı oyunculuk eğitimi ardından Küçük Prens Müzikali başta olmak üzere çeşitli oyunlarda yer almıştı. Müzikle oyunculuğu birleştirmek isteyen sanatçı, yeni sezonda oyunculuk anlamında da sürprizleri olacağını belirtti.

İlk albümü "Zamanı Tamir Eden Adam"ı 2013 yılında Alen Konakoğlu prodüktörlüğün de yayınlayan sanatçı, 2016'da ünlü şarkıcı Gökçe'nin çektiği video klibiyle de dikkat çeken "Seni Görmemem Lazım" adlı single çalışmasıyla müzikseverlerden tam not almıştı.

Ayşegül İnci - Bir Devam Filmi Video Klip