Menü
Yeni Albüm : "Labirent"in içinde hızlı bir yolculuk başlıyor...
16 Haziran 2007 Cumartesi - 14:26 GMT
Orhan Cebeci

Bugüne kadar yüzlerce albüme ve hit şarkıya imzasını atmış Feyyaz Kuruş'un Prodüktör olarak ilk projesi Orhan Cebeci, Seyhan Müzik ortaklığında bu ay dinleyici ile buluştu. Pop-rock türünün yeni dönem temsilcileri arasında hızla yerini alacak olan albüm, tamamı Orhan Cebeci'ye ait 10 şarkı ile farklı bir yolculuğun başlangıcı olacak.

Kendine ait, kimseye benzemeyen, ancak herkesin içinde kendinden birşeyler bulabileceği bazen sert bazen rahat tarzı ile uzun zamandır "rock" müzik kategorisinde beklenen çıkışı hissettirecek.

Orhan Cebeci ve şarkıları Feyyaz Kuruş ile buluştu. 1 yıl boyunca içlerinden geldiği gibi hissederek çalıştılar ve müziğin gerçek tadını albüme yansıttılar. Tüm düzenlemelerin Feyyaz Kuruş'a ait olduğu albüm, tam bir "konser şarkıları" kıvamında hazırlanmıştır. Gitar ağırlıklı bir sound ile karşılaşacağınız albümde Türkiye'nin sıkı gitaristleri yer aldılar. İlk klip, albümde de 1. sırada yer alan "NEREYE İSTERSEN GİT" adlı çıkış şarkısına çekildi. Klibin yönetmenliğini Hakan Yonat yaptı. Şarkının sözlerinde yer alan "Nereye istersen git" teması, koşarak "kalbinin sesi"ni takip eden bir kadının heyecanı ve isyanı üzerine kuruldu...

Orhan Cebeci'nin ilk albümü Labirent, uzun soluklu ve kalıcı müzik hayatının başlangıcı olacak ve Labirent'in içine bir kere girdikten sonra çıkmak çok zor olacak.