Menü
Yeni Single : Güntaç Özdemir: "Öyle Demek İstemedim"
13 Mayıs 2019 Pazartesi - 23:31 GMT
Güntaç Özdemir

Güntaç Özdemir, "Öyle Demek İstemedim" isimli yeni şarkısıyla ile müzikseverlerin karşısına çıktı! Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan çalışmayı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Söz ve müziği sanatçıya ait "Öyle Demek İstemedim" şarkısının düzenlemesini ise Güntaç Özdemir ve Görkem Yenilmez birlikte üstlendi.

Yönetmen koltuğuna Umut Evirgen'in oturduğu video klipte Güntaç Özdemir'e, Selin Şekerci, Ekin Türkmen, Seda Akman ve Muhsin Akgün gibi ünlü isimler eşlik etti. Görüntü yönetmeliğini ise Veli Kuzlu yaptı.

Güntaç Özdemir, eğitimini Ankara'da Charles De Gaulle Lisesi ve Bilkent Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde tamamladıktan sonra 2009 senesinde Amerika'ya taşındı. Bir sene Amerika'da yaşadıktan sonra İstanbul'a yerleşti. İstanbul SAE Institute'da Ses Mühendisliği eğitimi gördükten sonra 2012 yılında "Benimle Yan" albümünü çıkardı.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere birçok yerde sahne alan Güntaç Özdemir reklam ve dizi müzikleriyle de fazlasıyla içli dışlı olduktan sonra, 2016 yılında Sertaç Özgümüş ile Kaydedenler Kulübü'nü kurdu. Ürettikleri birçok jingle'ın yanında, Ay Yapım imzası taşıyan "Şahsiyet" dizisinin müzikleriyle "En İyi Dizi Müziği" dalında Altın Kelebek ödüllerinde finale kaldı.

İstanbul'un gözde mekanlarında da sahne alan Güntaç Özdemir; sahne deneyimi, yüksek enerjisi ve edebiyatla müziği buluşturan yönüyle pop, jazz, rock, soul gibi türleri harmanlayarak kendi müziğini oluşturuyor...

Güntaç Özdemir - Öyle Demek İstemedim Video Klip