Menü
Yeni Albüm : Betül Demir Remix
13 Temmuz 2007 Cuma - 01:06 GMT
Betül Demir

Önceki sene müzik severlerin karşısına ilk albümü "Ayrılığın El Kitabı" ile çıkan Betül Demir, gerek video klibi, gerekse eşsiz sesiyle bu yaza da bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor. Uzun süredir yeni albüm hazırlığında olan Betül Demir, "Betül Demir Remix" albümünün çalışmaları aşamasında Sezen Aksu'dan gelen haber ile çok keyifli günler yaşadı. Sezen Aksu, Betül Demir'in sesini ve yorumunu çok beğendiği için yıllar önce Aşkın Nur Yengi'ye okuttuğu "Başka Birşey" şarkısını verdi.

Sezen Aksu, şarkısını büyük bir gururla seslendirdiğini söyleyen Betül Demir, "Bu benim için büyük bir gururdur. Çok heyecanlıyım. Sezen Hanım şarkıyı benim yorumumla da çok beğendi" diyor. Albümünde Sezen Aksu'nun şarkısının dışında kendi şarkılarını da seslendiren Betül Demir, Murat Güneş, Sude Bilge Demir, Aysel Gürel şarkıları da okuyor.

Hacı Mustafa Ceceli, Caner Tepecik, Barış Gönen ve Can Tosun'un düzenlemelerini yaptığı "Betül Demir Remix" albümünün ilk klibi Digital Sanatlar, Mustafa Uslu tarafından çekildi. İddialı şarkılar yaptığını ve müzik dünyasını harekete geçireceğini söyleyen Betül Demir, "Son günler de çok çirkin tartışmalar yaşanıyor. Ben bunların içine girmeyeceğim. Ben ne bakkal ne de market müziği yapıyorum. Bu kavga modası artık çok demode. Ben çok iyi şarkılar yapıyor ve çok iyi şarkı söylüyorum. Herkesle her koşulda, özellikle de şarkı söylemek konusunda yarışabilirim. Ben işimi yapıyorum. Herkes de işini yapsın lütfen" diyerek meydan okuyor...