Menü
Müzik Haberleri : Nilüfer'in 3000. konseri Harbiye'de!
16 Temmuz 2007 Pazartesi - 13:25 GMT
Nilüfer

Türk Pop Müziği'nin en iyi yorumcularından biri olarak kabul edilen Nilüfer 5 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sanat yaşamının en heyecanlı anlarından birini yaşayacak ve sanat yaşamının 3 bininci konserini verecek. Türkiye'nin en fazla konser veren sanatçılarından biri olan Nilüfer'e bu resitalinde 13 kişilik özel orkestrası ve 6 kişilik vokal gurubunun yanısıra 3 şarkısında da acapella gurubu Vokaliz eşlik edecek...

MOST Production tarafından düzenlenen konser için hazırlanan özel sahne dekoru ve kostümlerle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Nilüfer 3 bininci konserinde her zaman severek dinlediğimiz eski ve yeni şarkılarının yanısıra şimdiye dek sahnelerde hiç seslendirmediği ama kendisinin çok sevdiği şarkılarına da yer verecek.

Ünlü sanatçı bu konserinin repertuarı için nilüferonline.org adresindeki sitesinde bir de anket düzenledi. Ankette hayranlarına 5 Ağustos'taki Açıkhava konserinde kendisinden ençok dinlemek istedikleri parçaları soran Nilüfer üç bininci konserinin repertuarını hayranlarından gelecek istekler doğrultusunda düzenleyeceğini belirtti.

Nilüfer kendisini çok heyecanlandıran 3 bininci konseri için de şunları söyledi: "Geride kalan yıllara ve üçbin konsere dönüp baktığım zaman şarkılar, alkışlar, ödüller, konserler, hayranlar, sevgiler görüyorum ve kendimi çok ama çok mutlu hissediyorum. Şimdi bütün bu yılları 5 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da vereceğim 3 bininci konserimle özetleyeceğim sevenlerime."