Menü
Yeni Albüm : Emrah Demiralp'in yeni albümü: "Demleniyorum"
23 Şubat 2021 Salı - 17:01 GMT
Emrah Demiralp

Daha önce yaptığı akustik çalışmalarla sosyal medyada dikkat çeken, geçtiğimiz yıl İrem Derici’ye verdiği şarkısı "Tek Tabanca" ile başarısından söz ettiren besteci, söz yazarı ve prodüktör Emrah Demiralp'in yeni albümü "Demleniyorum" Muzikal İşler Production etiketiyle yayında!

Pandemi süresince albüm çalışmalarına aralıksız devam eden Emrah Demiralp; "Güzel Kadın", "Yalandan" isimli single çalışmalarından sonra 10 şarkının yer aldığı "Demleniyorum" isimli albümünü dinleyicinin beğenisine sundu.

Albümde yer alan 8 şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Emrah Demiralp'e ait.

Aşk ve ayrılık temalı şarkıların bir araya geldiği pop & rock türündeki albümde şarkılarda gitar solo da duymak mümkün, yaylı tambur da. Kendini "hikaye anlatan" diye nitelendiren Emrah Demiralp, bu albümde yazdığı hikayeleri dinleyicinin beğenisine sunuyor.

Albümün çıkış şarkısı düzenlemesi Emrah Demiralp ve Buray'a ait olan "Kafayı Senle Bozdum" isimli şarkı. Video klip Kurtuluş Yiğit Demiralp yönetmenliğinde çekildi. Aşkta doğru kişi konusunun eğlenceli bir şekilde anlatıldığı klibin hikayesi Emrah Demiralp'e ait.

Emrah Demiralp - Kafayı Senle Bozdum Video Klip