Menü
Yeni Single : Ersan Erdoğu'dan "Fırtına Yaklaşıyor"
27 Mayıs 2022 Cuma - 13:55 GMT
Ersan Erdoğu

Ersan Erdoğu yeni şarkısı ile yeniden müzikseverlerle buluştu ve "Fırtına Yaklaşıyor" isimli hareketli şarkısını müzik otoritelerinin ve dinleyenlerin beğenisine sundu. Üçüncü single çalışması olan "Fırtına Yaklaşıyor" Sancak Production etiketiyle tüm platformlarda yayında.

Hem duygusal hem de hareketli bir şarkı olma özelliğini taşıyan "Fırtına Yaklaşıyor" dinleyenlerin diline çabucak takılacak türden bir şarkı. Daha önce "Yolcu" ve "Bir Deli Mavi" isimli çalışmalara imza atan Ersan Erdoğu yeni şarkısıyla bu yıl bir türlü ısınmayan havaları ısıtmayı, hoş bir seda bırakmayı amaçlıyor.

Söz ve müziği kendisine ait olan şarkının aranjesi ile prodüktörlüğü Orhan Sancak tarafından yapıldı. Besteleriyle ve yorumuyla pop müziğine "yeni bir söz, yeni bir nefes" olmak istediğini söyleyen Ersan Erdoğu, şarkılarını hayata geçirmek için çıktığı yola "Fırtına Yaklaşıyor" ile devam ediyor. Şarkı Spotify, Youtube Music, Fizy, Deezer, iTunes, SoundCloud, Apple Music, Google Play Music gibi tüm platformlarda yerini aldı.

Ersan Erdoğu "Fırtına Yaklaşıyor" isimli şarkısının klibini de single ile birlikte aynı gün yayınladı. Daha önceki kliplerinde olduğu gibi yine Sancak Production YouTube kanalında yayına girdi ve sevenleriyle buluştu.

Klip eğlenceli ve çok renkli olmasının yanı sıra tam bir yaz klibi olma özelliğini de taşıyor. Önceki iki klibinde farklı yönetmenlerle çalışan Ersan Erdoğu, "Fırtına Yaklaşıyor" şarkısının klibinde ise tecrübeli yönetmen Gökhan Özdemir ile çalıştı.

Ersan Erdoğu - Fırtına Yaklaşıyor Video Klip