Menü
Yeni Single : Ege Balkız & Melis Fis: "Bak Bana"
06 Haziran 2022 Pazartesi - 13:20 GMT
Ege Balkız & Melis Fis

Genç neslin beğenerek izlediği iki isim Melis Fis ve Ege Balkız "Bak Bana" için bir araya geldi. Şarkı ve klip Sony Music Türkiye etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Burry Soprano ile yaptığı "Affet Beni Sevgilim" ile listeleri alt üst edip 37 milyon dinlemeyi aşan Ege Balkiz ve geçen yıl yayınladığı "Bir Ömür Daha" ve "1 Varsın 1 Yoksun" gibi şarkılarıyla listelere girerek kariyerinde büyük bir ivme yakalayan Melis Fis güçlerini "Bak Bana" için birleştirdi.

Birbirlerini yakın takip eden ancak bu şarkı için bir araya gelen ikili tanışmalarının ertesi günü LAB Recordings stüdyolarında session'da bir araya geldi. Anında enerjileri uyan ikili şarkıyı iki günde tamamladı. Sözü ve müziği Ege Balkiz ile Melis Fis imzasını taşıyan şarkının prodüktör koltuğunda ise yurt dışında da yakından tanınan Ilkay Sencan tarafından üstlenildi.

Afro - pop olarak değerlendirilebilecek şarkı yaz aylarının ritmini, günümüz aşklarının belirsizliğiyle harmanlayınca ortaya dengesiz bir ilişkiyi anlatabilecek en neşeli form çıkmış durumda. Şarkı bir anlamda "Affet Beni Sevgilim"in izinden giden bir devam şarkısı olarak da değerlendirilebilir.

Enerjik klip

Klibin yönetmenliğini Cem Kılıç üstlenirken, klipte Latin kostümlü dansçılarla gerçekle hayali karıştıran genç bir kızın hikayesi sizleri karşılıyor. Gerçek hayattaki enerjilerini klip çekimlerine yansıtan Ege Balkız ve Melis Fis eğlenceli anlarını da sosyal medya hesaplarından paylaşarak merak uyandırıyorlar.

Ege Balkız & Melis Fis - Bak Bana Video Klip