Menü
Yeni Klip : Gökhan Özen'den yeni klip: "İnkar Etme"
14 Şubat 2008 Perşembe - 00:07 GMT
Gökhan Özen

Gökhan Özen, "Resimler & Hayaller" isimli albümünün üçüncü klibini müziği kendisine, sözü Gökhan Özen ve Deniz Erten'e ait olan "İnkar Etme" şarkısına çekti. Resmi web sitesinde ve radyolarda yapılan anketler doğrultusunda "İnkar Etme" şarkısına klip çekmeye karar veren Gökhan Özen'e 18 yaşındaki Miss Fashion Tv Güzeli Patrisya eşlik etti. Murad Küçük'ün yönetmenliğinde çekilen klipte Gökhan Özen ile rol arkadaşı Patrisya'nın sıcak yakınlaşması çok konuşulacağa benziyor...

Büyük aşk sonrasında ayrılık acısı çeken bir çifti canlandıran ikilinin gerçeğe uygun görüntüler vermesi oldukça beğeni topladı. Rol aldığı diziler ile oyunculukta eleştirmenlerden ve izleyiciden tam not alan Gökhan Özen, klipte de oldukça başarılı bir performans sergiledi. Rol arkadaşı Patrisya ile de çok iyi anlaştığını belirten Gökhan Özen, "Bu şarkıya klibi sevenlerim istediği için çektim. Onların beğenecekleri gerçeklikten uzak olmayan güzel bir klip oldu" dedi.

Müzikteki başarısını oyunculukta da kanıtlayan Gökhan Özen, reklam filmi teklifleri almaya devam ettiğini söyledi. Artık reklamlara sıcak baktığını söyleyen Gökhan Özen, yer alacağı çikolata reklamından sonra bir telefon operatörü için de kamera karşısına geçeceğini söyledi. Görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Gökhan Özen, "Benim hayat felsefem bir şeyi olmadan söylemektir. O yüzden anlaşma imzaladıktan sonra firmayı da reklam filminin konusuna da açıklayacağız. Ama kendinden çok söz ettirecek bir senaryosu olacak. Şimdiden sıkı durun diyorum" dedi. Gökhan Özen, yurtiçi ve yurtdışı konserlerine de devam ediyor.