Menü
Yeni Albüm : Gülben Ergen'den yeni albüm: "Aşk Hiç Bitmez"
27 Şubat 2008 Çarşamba - 15:28 GMT
Gülben Ergen

Gülben Ergen "Aşk Hiç Bitmez" adını verdiği yeni albümü ile müzik marketlerde yerini aldı. Yeni albümünün basın bülteninde kendisini "Popüler Müziğin en sevilen ismi" olarak tanımlayan Gülben, yeni imajıyla da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Albümde "Sürpriz", "Aşk Hiç Bitmez", "Yonca Bahçesi", "Güçlü Kadın", "Masum", "Ya Ölümsün Ya Düğün", "Bay Doğru", "Masal", "Milat" ve "Avrupa" isimli şarkılar yer alıyor...

Gülben Ergen, yeni albümünde ilk kez iki şarkıya söz yazarı olarak imzasını atıyor. Albümün iddialı şarkılarından "Güçlü Kadın"ın sözlerini Fettah Can, Gökhan Şahin ve Cansu Kurtçu ile birlikte yazan Ergen, "Sürpriz" isimli şarkısında da Pınar Andı ile birlikte çalışmış.

İki şarkıda söz yazarı olarak imzası bulunan Ergen'e minik Deniz Ünel çocukluk sesini canlandırarak sürpriz yaparken Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın çocuk korosu da vokal yapıyor. Sosyal sorumluluk projelerinin içinde sık sık yer alarak duyarlılığını ortaya koyan Ergen'in isteği üzerine TEGV Çocuk Korosu, "Yonca Bahçesi" adlı şarkı için stüdyoya girdi.


Gülben Ergen - Aşk Hiç Bitmez

Aşk Hiç Bitmez
Söz-müzik:Altan Çetin

Bay Doğru
Söz: Sinan Akçıl, Müzik: Kyriakos Papadopoulos

Masal
Söz-Müzik: Pınar Çubukçu

Milat
Söz-Müzik: Fettah Can

Sürpriz
Söz: Pınar Andı – Gülben Ergen, Müzik: Emre Irmak

Yonca Bahçesi
Söz-Müzik: Fettah Can, Düet: Deniz Ünel, Vokal: TEGV Çoçukları

Avrupa
Söz: Pınar Andı, Müzik: Emre Irmak

Güçlü Kadın
Söz: Gülben Ergen, Fettah Can, Gökhan Şahin, Cansu Kurtcu Müzik: Fettah Can, Aranje: Fettah Can / Taşkın Sabah

Masum
Söz-Müzik: Altan Çetin

O Zaman
Söz-Müzik: Deniz Seki