Irmak Turan “Affetmek Yok”

Irmak Turan’ın yeni şarkısı “Affetmek Yok” Wien Productions etiketiyle müzikseverlerin karşısında. Şarkının söz ve müziği, aynı zamanda düzenlemesini üstlenen başarılı isim Mustafa Arapoğlu’na ait.

Irmak Turan yaptığı açıklamada “Affetmek Yok” adlı şarkısının, dinleyicilere duygu dolu bir yolculuk vaat ettiği ve kalbini yansıtan samimi sözleriyle dikkat çekeceğini vurguladı. Irmak Turan’ın kendine has vokal tonu ve yorumuyla birleşen eser, pop müziğin güçlü isimlerinden biri olmaya aday olduğunun sinyallerini veriyor.

“Affetmek Yok” adlı şarkının düzenlemesini yine başarılı prodüktör Mustafa Arapoğlu ve Mili B üstlenirken, klibin yönetmen koltuğunda ise Ferit Çetinkaya oturdu. Görsel anlamda da iddialı bir çalışma olan klip için makyaj ekibinde ise usta isim İrem Çetinkaya yer aldı.

Irmak Turan yeni projesi “Affetmek Yok” hakkında şu sözlere de yer verdi: “Bu şarkı, içimde uzun süredir taşıdığım duyguların bir yansıması. Affetmek Yok benim müziğimde sakladığım derin hislerin en büyülü serenatı, dinleyenleri ruhumun en kuytulu köşelerine davet ediyor.”