Kenan Doğulu destekli Atilla Ural’dan “Bir Şans”

Geçtiğimiz yıl yayınladığı iki single ile dünya listelerinde adından söz ettiren New Yorklu sanatçı Atilla Ural’ın ilklere imza attığı yeni şarkısı “Bir Şans” Doğulu Music tarafından dinleyicinin beğenisine sunuluyor.

Önceki single çalışmaları ile başarılı bir çıkış yakalayan Atilla Ural, ilk Türkçe şarkısı “Bir Şans” ile baharın habercisi olmaya hazırlanıyor. Yetenekli sanatçının ilk kez vokal yaptığı parçanın back vokallerinde kendisine prodüktörü Kenan Doğulu ile genç şarkıcı Bade destek oluyor.

Atilla Ural ile Kenan Doğulu’nun yaratım sürecinde birlikte çalıştıkları ilk proje olma özelliğini taşıyan “Bir Şans”ın New York’ta Hakan Erim’in, Ural ile gerçekleştirdiği görüntülü görüşmeler sırasında yazılmaya başlanan sözleri, İstanbul’da Kenan Doğulu’nun dokunuşuyla son haline ulaşıyor. “Bir Şans”ın bestesini arkadaşı Zien Garcia ile birlikte yapan Ural, aynı zamanda parçanın aranjörlüğünü de üstleniyor.

Atilla Ural’a 15 kişilik bir dansçı grubunun eşlik ettiği klibin çekimleri ünlü yönetmen Can Evrenol tarafından İstanbul’da gerçekleştirildi. Funk altyapı üzerine canlı çalınan trompet ile uygulanan caz dokunuşlarıyla yükselen “Bir Şans”, Doğulu Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanıyor.

Atilla Ural – Bir Şans

Bilmem neredeyiz
Camdan buğulu bir yerdeyiz
Dilsiz duygular
Gözler çoktan kenetli

Tanıdık o aynı his
Ruhlar
Dünden hevesli
Belki bir bulutta
Belli ki çok yüksekteyiz

Bindik bir alamete
Gidiyoruz kıyamete
Bir şans ver kendine
Kaçalım buradan gizlice

Bindik bir alamete
Gidiyoruz kıyamete
Bir şans ver kendine
Gidelim buradan gizlice

Bir şans bu sonu olmayan bir dans
Bir şans dudaklar da değsin biraz

Söz: Kenan Doğulu & Hakan ”Erim Era”
Müzik: Atilla Ural & Zien Garcia & Hakan ”Erim Era”