Live From Fest Almanya

Festival serisi Live From Fest. Bayhan Müzik organizasyonuyla Almanya’nın 3 farklı şehrinde 3 günde binlerce müziksevere ev sahipliği yaptı. Bochum, Stututtgart ve Berlin’de gerçekleşen Live From Fest. İçin Hadise, Teoman, Gripin ve Gökcan Sanlıman aynı sahnedeydi!

Farklı müzik tarzlarından alanının starlarını aynı sahnede buluşturan Live From serisi Türkiye’den sonra bu hafta sonu tekrar Almanya’daydı. Bayhan Müzik organizasyonuyla cuma(24.11.2023) günü başlayan 3 günlük Live From Fest.Almanya turnesinde konserler Bochum Ruhrcongress, Stuttgart Liederhalle Beethovensaal ve Berlin Verti Music Hall gösteri merkezlerinde gerçekleşti.

Üç konserin açılışını, geçtiğimiz hafta yayınladığı “Kır Zincirlerini” yorumu ile adından söz ettiren Gökcan Sanlıman yaparken, yeni projelerini sahnede kutlayan Gripin ve hayranlık uyandıran performansı ile Türkiye’nin rockstarı Teoman’ın ardından sahneye çıkan Hadise, Almanya’da yaşayan hayranlarına unutulmaz konserler yaşattılar.

Hadise canlı performansı ve 3 farklı konserde 3 farklı stiliyle Live From Fest Almanya turnesinde fırtına gibi esti. “Nerdesin Aşkım”, “Aşk Kaç Beden Giyer”, “İmdat”, “Feryat”, “Sıfır Tolerans” gibi hitlerini arka arkaya sıralayan ünlü sanatçı, dansçıları ile yaptığı showlarla da Almanya turnesinin ilk ayağında unutulmaz konserlere imza attı. Her defasında kendisini izleyenlere teşekkür eden Hadise, “Bu kadar çok olduğumuzu bilmek çok güzel, iyi ki geldiniz, çok mutluyum.” diyerek şarkılarını izleyicileriyle söyledi.

Festival Berlin’de Gökcan Sanlıman, Gripin, Teoman ve muhteşem bir Hadise performansı ile final yaptı. Live From Fest serisi Aralık’ta da Avrupa’nın farklı şehirlerinde devam edecek.