Mavi Gri “İlaç Ol Yaralarıma”

Müzik sahnesinin parlayan yıldızlarından Mavi Gri, “İlaç Ol Yaralarıma” isimli yeni şarkılarını yayınladı. Bu güçlü ve duygusal eser, dinleyicilere Mavi Gri’nin müzikal evriminde yeni bir döneme işaret ediyor.

Mavi Gri “İlkyaz Yağmuru” ve “Gök Mavi Yer Gri” ile müzik dünyasında unutulmaz bir iz bıraktı. “İlkyaz Yagmuru”, 2018 yılında yayınlandığında Türkiye’de çok dinlenenler listesinde yer aldı ve grup için büyük bir çıkış noktası oldu. “Gök Mavi Yer Gri” ise 2022 yılında müzikseverlerle buluştu ve önceki albümlerinin başarısını sürdürerek dikkat çekti.

Spotify’daki başarısını sürdüren Mavi Gri, aylık 3 milyonu aşkın dinleyici ve 456 milyon toplam dinlemeye ulaşarak dinleme rekorları kırmaya devam ediyor. “İlaç Ol Yaralarıma”nın da bu başarıya katkı sağlaması bekleniyor.

Grubun solisti Akif Alkan, yeni şarkıları hakkında şunları söyledi: “Bu şarkı, bizim müzikal yolculuğumuzun bir sonraki adımını temsil ediyor. Umuyoruz ki dinleyicilerimiz, bu şarkı aracılığıyla kendi duygusal serüvenlerine biraz olsun eşlik bulurlar.”

Mavi Gri – İlaç Ol Yaralarıma

bir ortalıktaydın bir yoksun
öyle olsun, öyle olsun
gel yüz yüze konuşalım hepsini
boyle olmaz biliyorsun

sahipsizim biliyorsun
bu yüzden hep seviliyorsun
sensiz yapamam yalniz kalamam
mutlu olamam sanıyorsun

ilaç ol yaralarıma
ben rotası şaşırmış bir gemi
gel güneş ol zifiri karanlığa
pusulam sensin deniz fenerim

Söz – Müzik: Akif Alkan