Mehsem “Asalet” (Deep House Remix)

Türk Sanat Müziği’nin deneyimli ve güçlü sesi Mehsem, pop tarzındaki ilk şarkısı olan “Asalet” ile müzikseverlerle buluştu ve başarılı müzisyen Serdar Ayyıldız’a yepyeni bir versiyon yaptırdı. Duygusal şarkısının sözleri Hakkı Yalçın’a ve bestesi Gökhan Tepe’ye ait.

“Asalet”in yeni versiyonu için Umut Aslan yönetmenliğinde muhteşem İstanbul görüntülerinin yer aldığı lirik video hazırlandı. Şarkı ve klip Kemal Aslan Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Çocukluğundan beri müziğin içinde olan ve ilk olarak TRT İzmir Radyosu’nun çocuk korosunda şarkı söylemeye başlayan Mehsem, daha sonra kariyerine TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı olarak devam etti ve 23 yıl boyunca TRT “Akşam Sefası” programında konserler verdi. Ege Üniversitesi Devlet Türk Müziği Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü mezunu olan sanatçı, kariyerinde birçok festival ve konserde yer aldı. Sahne çalışmalarına devam eden Mehsem, aynı zamanda kendi kurduğu Bakırköy Mehsem Özşimşir Türk Sanat Müziği Korosu’nda eğitim vermeye devam ediyor.