Mert Berkay “Haykırdım”

İskender Paydaş’ın aranjörlüğünü ve prodüktörlüğünü yaptığı genç yetenek Mert Berkay’ın “Haykırdım” isimli single çalışması Net D Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini aldı!

Söz ve bestesi kendisine ait olan “Haykırdım” adlı ilk projesi ile karşımıza çıkan Mert Berkay, 3 yaşından beri sahip olduğu yeteneğini Amerika’da MTV’nin bünyesinde aldığı eğitimlerle genç yaşında zirveye taşımaya ve dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Dikkat çeken klibin yapımcılığı Momos film trafından 150 kişilik ekiple gerçekleştirildi. Yönetmenliğini ise genç kuşağın temsilcilerinden The Away Days grubunun solisti Can Özen üstlendi.

“Haykırdım’ın sözleri kendi zihnimden kendi benliğime, özüme, ruhuma yazdığım bir şarkı oldu” diyen Mert Berkay, önümüzdeki aylarda bizi yaptığı diğer şarkılarla da buluşturmaya hazırlanıyor. İlk projesinde çok güçlü bir ekiple çalışan ve müzik dünyasına sağlam bir giriş yapan Mert’in proje konsept danışmanlığını uluslararası birçok projede imzası olan tasarımcı Sedef Çalarkan yaptı.