Merve Küçükaytekin “Anlatacaklarım Var”

Müzik dünyasında şu ana kadar birçok önemli projede yer alan genç ve güzel yetenek Merve Küçükaytekin, DMC etiketiyle piyasaya çıkardığı ilk albüm çalışması “Anlatacaklarım Var” ile tüm dijital ve müzik platformlarında yerini aldı!

Müzik eğitimine 6 yaşında başlayan ve lise yıllarında okulla birlikte konservatuar eğitimi de alarak müziğin çeşitli dallarında başarılı performanslar sergileyen, uzun yıllar Özcan Deniz’e sahnede vokal yapan Merve Küçükaytekin, 2015 yılında söz ve müziği kendisine ait olan “Büyüledin” isimli şarkısıyla Volga Tamöz NO:2 albümünde yer aldı ve dikkat çekmeyi başardı. Sonrasında ise kendi albümünü hazırlayan Merve Küçükaytekin’in söz ve müziği kendisine ait olan şarkıların yer aldığı “Anlatacaklarım Var” isimli ilk albüm çalışmasında 7 şarkı yer alıyor.

Albümün dikkat çekecek şarkılarından olan “Mutluluk Perisi” adlı şarkıda aranjör olarak Volga Tamöz ve “Büyüledin” adlı şarkının yeni versiyonunda Erhan Bayrak imzası var. Albümün bir başka sürprizi ise söz ve müziği Ravi İncigöz’e ait olan “Neye Yarar” isimli şarkı.

Söz ve müziği Merve Küçükaytekin’e, düzenlemesi ise Okan Akı’ya ait olan “Çorba” isimli şarkıya İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde Polonezköy’de renkli ve eğlenceli bir klip çekildi. Klip dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı.