Murat Evgin ve Trio Chocolate’tan “Salla”

Yazdığı şarkılar ve dizi müzikleriyle Latin Amerika’da da geniş bir kitleye ulaşan Murat Evgin, Trio Chocolate ile düet yaptığı Türkçe – İspanyolca “Salla” isimli şarkısıyla müzikseverlerle buluşuyor.

Sözü Yağmur Gonzalez ve Ali Gonzalez’e, müziği ve düzenlemesi Ali Gonzalez’e ait olan “Salla”; Karayip müziği ile Türk müziğini buluşturan, Küba’dan Tres, Conga, Timbal, Türkiye’den darbuka enstrümanlarını duyduğumuz renkli, hareketli alt yapısıyla yaz günlerinin enerjisine eşlik ediyor.

“Salla”nın neşeli sözleriyle uyumlu olan eğlenceli video klibi Murat Evgin’in yönetmenliğinde, Antalya’da Rixos Sungate Otel’in renkli atmosferinde ve Kemer’de çekildi.

Genelde aşk ve ayrılık şarkıları söyleyen Murat Evgin; “Salla, seslendirdiğim en neşeli şarkı oldu. Hem Türkiye’deki hem de Latin Amerika’daki hayranlarımızı mutlu edecek bir şarkı” dedi.

Murat Evgin ve Trio Chocolate “Salla” 27 Temmuz Çarşamba günü Ali Gonzalez’in prodüktörlüğünde Erol Evgin Prodüksiyon etiketiyle Universal Music Turkey dağıtımıyla tüm dijital müzik platformları üzerinden müzikseverlerle buluştu.