Neşe Seçil “Aşkından Ölsem” yayında!

Ferhat Göçer’le birlikte seslendirdiği “Sorarlarsa” isimli şarkısı milyonlarca dinlenen Neşe Seçil’e, yeni şarkısı “Aşkından Ölsem”de bu kez Ferhat Göçer vokal yaptı.

“Senin Ardında” isimli ilk teklisinden sonra Ferhat Göçer’le birlikte seslendirdiği “Sorarlarsa” isimli şarkısıyla müzik dünyasında ismini duyuran Neşe Seçil, yeni şarkısı “Aşkından Ölsem” ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Şarkının sözleri Neşe Seçil’e, bestesi ise Süleyman Belde ve Neşe Seçil’e ait. Bahçekat Stüdyo’da kayda alınan şarkının düzenlemesi “Senin Ardında” ve “Sorarlarsa” şarkılarında olduğu gibi yine Oya Erkaya tarafından yapıldı.

Biten bir aşkın ardından, “hüzünlü ama kararlı bir vazgeçişi” anlatan şarkının klibini Serkan Ayman ve Yekta İsmail Gök çekti.

“Her şeyin bir zamanı var lafına çok inanırım. Hayatımın şu noktasında bir şeyleri ispat etmek için değil, beni mutlu ettiği için üretiyorum ve söylüyorum. Dinlerken mutlu olanlar da var ise ne mutlu bize” diyen Neşe Seçil, Galatasaray Üniversitesi İletişim fakültesi mezunu ve iki kız çocuk annesi.