Ömer Şahan’dan “Kar Beyaz”

Pop müziğin yıldızı parlayan isimlerinden Ömer Şahan, Kerim Tekin ile hafızalara kazınan, duygusal “Kar Beyaz” eserine duygu dolu tınılarıyla yeniden hayat vererek adeta bu soğuk kış aylarında içinizi ısıtmaya geliyor!

Türk pop türünün en özel eserlerinden biri olan “Kar Beyaz”, genç sanatçının modern dokunuşuyla müzik dünyasında fırtına gibi esmeye başladı. Eserin, çocukluğundan bu yana kendisi için de farklı bir yeri olduğunu söyleyen Şahan, “Bu şarkıyı okumak göğsüme nişanedir. Aslen Elbistanlıyım, deprem olduğu zaman da kış ayıydı, her yerde kar vardı, şarkı o zor zamanları da hatırlatıyor bana. Bu yüzden bu şarkıyı yorumlamak istedim.” şeklinde duygularını sevenleriyle paylaştı.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan eserin sözü Beste Acar, Tayfun Duygulu, müziği Tayfun Duygulu imzası taşıyor. Eserin genel koordinatörlüğünde Selim Seven bulunurken, dağıtım ve dijital pazarlamada sounderland bulunmakta. Şarkıya uygun hikayesiyle göz dolduran klibin yönetmen koltuğunda ise İbrahim Bülbül oturuyor. Klipte Şahan’a Miss World Top Model 2022 güzeli Dilara Kirmit eşik etti. Prodüksiyon Nisan yapım, düzenleme, mix, mastering ise Mustafa Arapoğlu’na ait.

Ömer Şahan – Kar Beyaz

Hasret vuruyor gecenin koynunda,
Anılar vuruyor gözyaşlarıma
Çılgın bulutlar dönüyor başımda
Uykusuz geceler kapımda

Yıkılsa dünya, kıyamet kopsa
Yine de vazgeçmem, ölürüm derdimden
Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm
Yine yoksun diye düşmanım her güne

Dursun dünya, dönmesin sensiz
Yaşatmasın oooo Allah’ım sensiz
Kar beyazdır ölüm ellerinden gülüm
Yine yoksun diye düşmanım her güne

Söz: Beste Açar & Tayfun
Müzik: Tayfun