Reyhan Karaca “Ne Halin Varsa Gör”

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayınlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90’lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk Pop Müziği’nin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90’lar 3” albümü için bir araya geldiler. Pop müziğin sevilen ismi Reyhan Karaca, “Şimdi 90’lar 3” albümünün sekizinci single çalışması “Ne Halin Varsa Gör” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Reyhan Karaca söz ve müziği Eda – Metin Özülkü’ye ait olan “Ne Halin Varsa Gör”ü, “Şimdi 90’lar 3” albümü için yeniden yorumladı. Karaca’nın, 2000 yılında yayınlanan üçüncü stüdyo albümü “Yaman Olacak”ta seslendirdiği “Ne Halin Varsa Gör” isimli şarkısının orijinaline sadık kalınarak hazırlanan yeni düzenlemesinde Metin Özülkü ve Hasan Çiçek’in imzası var. Reyhan Karaca “Ne Halin Varsa Gör” single çalışmasının kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

“Şimdi 90’lar 3” albümünün sekizinci single çalışması olan Reyhan Karaca “Ne Halin Varsa Gör” unutulmaz isimlerin, unutulmaz şarkılarını modern soundlarla yeni nesille buluşturan projelere öncülük yapan Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren’in yapımcılığında ve prodüktörlüğünde, Metin Özülkü’nün müzik direktörlüğünde, Pelin Kakırman’ın proje koordinatörlüğünde yayınlandı.

Reyhan Karaca – Ne Halin Varsa Gör

Gitmek mi zor kalmak mı zor
Aklında bin soru anlamak zor
Öyle düşüncelere dalmışsın ki
Sevgilim ne yapsan ne etsen zor

Karar verdin mi canım durumun belli mi
Henüz birkaç gün oldu dur dinle beni

Bana gel olduğum yere
Hayat neymiş o zaman gör
Ya da git ellerin yoluna
Kal orda ne halin varsa gör

Söz – Müzik: Eda Özülkü & Metin Özülkü