Sibel Tüzün “Aç Telefonu”

Eylül ayında Avrupa Müzik’ten yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, sevenlerine sürpriz yaparak yeni albümünde yer alacak “AÇ TELEFONU” ve “YAZ AŞKI” adlı şarkılarının yer aldığı bir single hazırladı. Süpervizörlüğünü Zeynep Talu’nun yaptığı, Eylül ayında çıkaracağı albüm için çalışmalarına devam eden Sibel Tüzün: “Biz çok yoğun bir tempoda yeni albümümüz için çalışmalarımıza devam ediyoruz ama bu arada bir sürpriz yapıp albümde yer alan 2 şarkıyı albüm öncesinde yaz boyunca bol bol dans edebilsinler diye dinleyicilerimizle paylaşmak istedik.” dedi.

Önümüzdeki hafta klibi de yayınlanmaya başlayacak olan “AÇ TELEFONU”nun sözleri ZEYNEP TALU ÇETİNSOY, bestesi Lionel Richie, Enrique Iglesias, Phil Collins ve Lil’ Kim gibi dünyaca ünlü sanatçılarla çalışan MARCUS BROSCH, aranjesi de dünya çapında 46 platin ve 40 altın plak ödülü sahibi, N’ Sync ve Backstreet Boys’la çalışmalar yapan TONİ COTTURA imzası taşıyor. Ayrıca Ağustos ayında Avrupa’da single olarak piyasaya çıkması planlanan “AÇ TELEFONU”nun İngilizce versiyonun sözleri de TONI COTTURA’ya ait.

Sibel TÜZÜN’ün bu yaz dillerden düşmeyecek bir diğer yeni şarkısı “YAZ AŞKI” ise geçtiğimiz yılın en çok ses getiren şarkıların sahibi Ersay Üner imzası taşıyor.

Sibel Tüzün, müzik piyasasına bomba gibi düşecek…

Bu yaz bu şarkılar her yerde herkesin dilinde olacak diyecek kadar iddialı olan Sibel Tüzün, albümle birlikte farklı bir imaj ile çıkıyor karşımıza. Albüm için Zeynel Abidin Ağgül’e özel fotoğraflar çektiren sanatçı yeni imajının yanısıra üzerinde “Aç Telefonu” şarkısının sözlerinin bulunduğu esprili mesajlar içeren tişörtlerle yaz aşklarına da mesajlar gönderiyor…