Sinan Güleryüz feat. Özge Özder “Gidersen Eğer”

Oyuncu Özge Özder ile müzisyen eşi Sinan Güleryüz’ün müzik alanında birlikte yaptıkları çalışmaları devam ediyor. İkilinin birlikte söyledikleri “Gidersen Eğer” şarkısı ve video klibi bütün dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Sözlerini Özge Özder’in yazdığı müziği Bade Derinöz ile Sinan Güleryüz’e ait şarkının video klibi Talat Oflaz tarafından çekildi. Balat ve Riva’da çekilen klipte ünlü çift, köpekleri Beathles ve Lucy ile kamera karşısına geçti.

Televizyon dizileri ve tiyatro sahnelerinin başarılı oyuncusu Özge Özder, profesyonel müzik yaşantısını canlı sahne programları ile devam ettiren eşi Sinan Güleryüz ile ilk şarkılarını geçen yıl yayınlamışlardı. 19 milyon izleme rakamına ulaşan “Senle Ben”in ardından “Biz Bize” şarkısı dinleyiciyle buluşmuştu. Müzikte de büyük bir hayran kitlesi edinen çift kendilerinden beklenen üçüncü düet ile sevenlerinini karşısına çıktı. “Gidersen Eğer” şarkının sözlerine imza atan Özge Özder’in şair yönünün de ortaya çıktığı ilk eser olma özelliği taşıyor.