Sokrat St “Dilemma”

2000’li yıllardan bu yana, ara vermeden devam eden kariyeri boyunca taviz vermediği protest duruşu, yaşadıkları ve gözlemlerini anlatım gücü ile rap müzik dünyasının güçlü kalemleri arasında yer alan Sokrat St’nin yeni teklisi “Dilemma” dinleyici ile buluştu.

Söz ve müziği Sokrat St’ye ait olan “Dilemma”nın düzenlemesi Redo, mix & masteringleri Kadim Tekin, vokaller ise yeni nesil kadın müzisyenlerden Müjde Kızılkan imzası taşıyor.

Sanatçı yeni teklisi “Dilemma”da hayalleri ve gerçekler arasında sıkışıp kaldığı ruh halini ve karşılaştığı kayıplar, yalanlar, stres ve acılarla baş etmeye çalışırken hayatında ve ikili ilişkilerinde yaşadığı ikilemi dile getiriyor.

Sokrat St “Otomatik Portakal”da sahnede!

Etkileyici sahne performansı ile de dikkat çeken sanatçı, konserlerine Şanışer ile birlikte Türkiye’nin birçok farklı noktasında hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Zorlu PSM’de ilk oyunu ile izleyici karşısına geçen rap müzikali “Otomatik Portakal”da da yer alan sanatçı, müzikaldeki performansı ile de adından söz ettiriyor.

Sokrat St’nin yeni teklisi “Dilemma” Hiphoplife Pro aracılığı ile tüm dijital platformlarda yayında.