Sufle “Hissettin Mi”

Türkiye’nin sevilen alternatif müzik gruplarından Sufle’nin yeni şarkısı “Hissettin Mi” dinleyicisiyle buluşuyor. Apple Music ve Karnaval Media Group işbirliğiyle, Pusula Stüdyo projesi için hazırlanan yeni single Apple Music’te, Avrupa Müzik markasıyla yayınlanıyor.

Söz ve müziği Göksu Taşçeviren ve Mustafa Atik’e ait olan yeni single “Hissettin Mi” için Pusula Stüdyo’da yalnızca Iphone kullanılarak çekilen video klibin yönetmenliğini Yalçın Birol üstlendi. Klipte, bir dans parçası olduğu halde derin bir aşk acısını anlatan şarkının hem enerjik hem de karanlık tarafı yansıtıldı.

2012 yılında Göksu Taşçeviren, Mustafa Atik ve Oğuzhan Eren tarafından kurulan Sufle, 2013’te yayınladıkları Duman’ın “Köprüaltı” şarkısına getirdikleri yorumla dikkatleri üzerine çekti. “Pus” adlı ilk EP’leri 2017 yılında Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı. EP’den “Pus” ve “İçinde Aşk Var” son yıllarda birçok dizi ve film sahnesine eşlik ederek adını duyurdu. Grup, son olarak 2020 başında “Geri Geri Maraton Koştum” adlı albümlerini ve sonrasında “Her Gün Aynı Şeyi Yapıyorum” adlı şarkısını yayınladı.