Tan Taşçı “Yalan (Acoustic)”

Tan Taşçı, 8. stüdyo albümü “Bana Aşktan Söz Etme”nin ilk klibi “Aşksa Gel”in ardından özellikle dijital platformlar, konserler ve radyolardan aldığı geri dönüşler üzerine albümünün ikinci video klip şarkısı “Yalan”ı yepyeni acoustic düzenlemesi ile yayınladı!

Söz ve bestesi Tan Taşçı’ya ait olan “Yalan”ın yeni acoustic düzenlemesinde yine Sezgin Gezgin imzası yer alıyor. Tan Taşçı balladlarının 2019 versiyonu olarak öne çıkan “Yalan (Acoustic)” hem düzenlemesi hem de sanatçının yüksek performası ile dikkat çekiyor.

TAN TAŞÇI HAYRANLARIYLA KLİBİNİ YÖNETTİ!

Tan Taşçı’nın yeni video klip şarkısı “Yalan (Acoustic)”in çekimleri Samsun ve Antalya’da gerçekleşirken, yönetmen koltuğunda Tan Taşçı ve sanatçının yakın takipçileri olan genç nesil Samsun’lu yönetmenler Yusuf Uçar & Can Karabulut oturdu.

Sosyal medya üzerinden tanışan Tan Taşçı ve genç yönetmenler daha önce İstanbul’da bir araya gelerek klibin detaylarını konuştu. Samsun’da yaptıkları özel çekimler sonrası Antalya’da Tan Taşçı ile çekimlere devam eden Uçar & Karabulut, tüm heyecanlarını çekimlere enerjileri ile yansıttılar.

Tan Taşçı – Yalan

Bak, neler oldu zor zamanlar bizi buldu
Hiç sormadı aşk yaralarımızdan vurdu

Sence ilk adımı hangimiz attı
Her yer toz dumandı, zaman göz ardı
Kandırdık kendimizi zaten olmazdı
Belki bir oyundu ama canımız yandı

Bir an dayanamam, bu dünyaya yaranamam
Gitme sonum olur diyen dilin, kalbin yalan, vedan yalan
Bana aşktan söz etme ne olur, senin sevdan, dünyan yalan

Söz – Müzik: Tan Taşçı