Teoman, Gripin ve Nova Norda İstanbullular ile buluştu!

Türkiye’nin rock yıldızı Teoman, hitleri ve yorumladıkları unutulmaz şarkılar ile Gripin ve alternatif müziğin yeni nesil kadın besteci ve şarkıcılarından Nova Norda, Live From konserlerinin İstanbul performansı için hafta sonu Bayhan Müzik organizasyonuyla Volkswagen Arena sahnesindeydi.

Son dönemin ilgi çeken genç isimlerinden Nova Norda farklı tarzı, renkli sahnesi ve şarkıları ile gecenin açılışını yaptı. “İlk şarkılarımı yazarken, yapamazsın, uğraşma dediler ama şimdi bu sahnedeyim, denemekten vazgeçmeyin.” diyen Nova Norda, Live From İstanbul Fest’in kendine ayrılan bölümünde şarkılarını izleyicilerle birlikte söyledi.

“Müzikle nefes almaya çalışacağız”

Nova Norda’nın ardından sahneye Gripin çıktı. Türkiye’nin köklü gruplarından Gripin hitleri ve proje albümlerde söyledikleri şarkılar ile geceye devam etti. Grubun solisti Birol Namoğlu “Nasılız diyeceğim, hepimiz aynıyız, bu akşam müzikle biraz nefes almaya çalışacağız, iyiki geldiniz” diyerek binlerce İstanbullu’ya teşekkür etti, 1.5 saat sahnede kalan Gripin, salonu dolduranlara şarkıları ile unutulmaz bir gece yaşattı.

Live From İstanbul Fest’in kapanışını ise Teoman yaptı. Konserlerinin klasik girişi “N’apim Tabiatım Böyle” ile başlayan ünlü sanatçı, performansı ile geceye imzasını attı.

Bayhan Müzik, Mart ayı boyunca Türkiye ve Almanya’da gerçekleştireceği tüm konserlerin gelirlerini afet bölgesindeki halkımızın insani şartlarda yaşaması için gerekli olan alanlara aktaracağını ve bu kararı destekleyerek sahneye çıkacak olan tüm sanatçılarımıza teşekkür etti.