Teoman “Koyu Antoloji” ile Harbiye sahnesindeydi!

Teoman’ın “Koyu Antoloji”si Bayhan Müzik organizasyonuyla dün gece Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu sahnesindeydi.

İzleyicilerin Teoman’ın kariyerinde biriktirdiği çok özel hikayelere ortak olup, en koyu şarkılarının en koyu versiyonlarını dinledikleri Teoman’ın Koyu Antoloji’si seyircisi ile buluştu.

Konsere tek başına gitar ve mızıka ile “Fahişe” performansıyla başlayan Teoman “Bu başka türlü bir konser. Şimdi bunun normal Teoman konseri zannedenler, genelde verdiğim konserleri bekleyenler için şimdiden geçmiş olsun. Benim için de zor oluyor Koyu Antoloji. Çok uzun sözleri olan şarkılar var, yeni şarkılar var. Bu şarkılar benim kalbimin en zift yerlerinden çıkıyor, bu konseri bilerek gelenler herhalde sizde de öyle bir yerler var ki buraya geldiniz.” diyerek Harbiye’yi dolduran binlerce İstanbulluya gecenin uyarısını yaptı.

İki saat aralıksız süren ve diğer konserlerinden oldukça farklı geçen konserinde Teoman, müzikseverlere sadece hit parçalarını değil, 25 senelik kariyerinde birbiriyle uyumlu şarkılarını ve son yayınladığı albümü Ben, Zargana ve Deux Ex Machina’dan seçtiklerini çaldı.

Teoman, gecede “Nevrozumun Zindanı” performansında alternatif müziğin önemli isimlerinden Korhan Futacı’yı ağırladı. Futacı Teoman’a saksafonu ile eşlik etti.